Ailenizin Balıkcısı

  Olarak 75 yıldır sizlere en iyi deniz mahsullerini sunmaktayız

Resat Balık Market

1941 senesinde dedem Ramazan YAZGÜNEŞ tarafından kurulmuş olan müessesemiz 1963 senesinde Babam Reşat YAZGÜNEŞ ’e bırakılmış  ve Reşat Balık Market  ismi yoluna devam etmiş olup 2007 senesinde benim yönetimime geçmiştir.Babamın ismiyle yolumuza devam etme kararı alarak yıllardır taze balık satarak tanınan Firmamız yıllardır tuzsuz Lakerda imalatı ile de Tüm Türkiye’de ve hatta yurt dışında da tanınarak satışlarına devam etmektedir.

Yıllar boyunca defalarca İstanbul’da taze balık satışı konusunda ilk 5 firma arasına giren firmamız Köyceğiz ve Adana Karataş’ta imal ettirdiğimiz  mumlu balık yumurtasında da Dünya çapında emsalsizdir.

Lakerda üretimi konusunda Türkiye’nin ilk firmalarından birisi olarak hali hazırda Torik balığından yapmış olduğumuz üretimimiz kesintisiz 12 ay boyunca devam etmektedir.

Uskumru balığından yapmış olduğumuz isli çirozumuz ve özellikle yine kendi imalatımız olan taramamız en çok tercih edilen lezzetlerimiz arasında yer almaktadır.

b2

Organik Gıda’nın Temeli

 Dünyanın en büyük sorununu yine dünyanın en güzel yöntemi ile çözün tamamıyle doğadan gelen doğal lezzetler olan deniz mahsülleriyle.

b1

Meshur Deniz Ürünlerimiz

Diğer meşhur deniz ürünlerimiz arasında karides , somon füme ve palamut füme ile somon balık yumurtası da yer almaktadır. Ayrıca mevsimine göre Kılıç balığı , Kalkan balığı , dil balığı ,  mezgit ,hamsi ve Minekop , Palamut ile Çupra balıklarımızda değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

2016 senesinin başında taze balık satışımıza ilaveten başlattığımız balık pişirme ve balık-ekmek hizmetimizle müşterilerimizi mekanımızda ağırlamaktan gurur duymaktayız.

Yıl boyunca saat 09:00-23:00 saatleri arasında kesintisiz hizmet sunan firmamız İstanbul’un müstesna semtlerinden Ulus-Etiler-Nişantaşı ve Acıbadem bölgesine servis hizmeti vererek temizlenmiş ürünlerimizi adrese teslim etmektedir.

 Eyüp Ahmet YAZGÜNEŞ

Reşat Balık Market sahibi